Malowanie po numerach na prezent

listopad 26, 2019

W czasach nadmiernej konsumpcji zaskoczenie bliskiej osoby oryginalnym upominkiem, który wywoła uśmiech na twarzy stanowi nie lada wyzwanie. Istnieje jednak prezent, dzięki któremu możesz ofiarować o wiele więcej, niż radość płynącą z otrzymania niespodzianki. Wybierając obraz do malowania po numerach, podarujesz bliskim piękną dekorację mieszkania i dumę z własnoręcznie stworzonego dzieła. Zobacz, kogo najbardziej ucieszy taki upominek!

 

Poszukiwanie idealnego prezentu dla bliskiej sercu osoby to czasochłonne i frustrujące zajęcie. Choć wymaga odwiedzenia wielu sklepów i obejrzenia mnóstwa przedmiotów, jego efekt wcale nie musi być satysfakcjonujący. Wręcz przeciwnie – może się okazać, że pomimo Twoich starań długo wybierany podarunek wyląduje na dnie szafy pośród innych, nietrafionych prezentów. Sposobem na uniknięcie takiej sytuacji jest zakup upominku, który zapadnie w pamięć bliskiej Ci osoby, ponieważ będzie od niej wymagał osobistego wkładu w jego tworzenie. Brzmi intrygująco? A to dopiero przedsmak tego, jak wiele możesz dać, ofiarując obraz do malowania po numerach Artimento.

Podaruj radość tworzenia

Jeżeli chcesz obdarować bliską osobę upominkiem, który wywoła radość, wyzwoli kreatywność i stanie się ulubioną ozdobą salonu, sprezentuj jej możliwość samodzielnego namalowania prawdziwego obrazu. Pozwól poczuć satysfakcję płynącą z aktu kreacji, a później także dumę, która rozbłyśnie w oczach obdarowanego za każdym razem, gdy inni zwrócą uwagę na jego dzieło. Zanim jednak ono powstanie, malowanie po numerach zapewni bliskiej Ci osobie wiele godzin relaksu. A może stanie się też sposobem na odkrycie duszy artysty?

Obraz Artimento to pomysł na osobisty upominek, za pomocą którego wyrazisz całą gamę uczuć – miłość wobec ukochanej, wdzięczność w stosunku do mamy czy przywiązanie do przyjaciela. Szeroka oferta zestawów sprawia, że z łatwością wybierzesz tematykę odpowiednią do gustu bliskiej Ci osoby, wystroju jej mieszkania oraz charakteru Waszej relacji.

1 prezent – 2 możliwości

Do podobrazia ze szkicem dołączone są farby akrylowe i pędzle oraz elegancki kartonik. Jest to więc kompletny pakiet upominkowy, umożliwiający rozpoczęcie przygody ze sztuką. Możesz go wręczyć na dwa sposoby – jako zestaw służący do stworzenia dzieła lub gotowy, namalowany przez Ciebie obraz. Który wariant wybrać? To zależy od Twoich intencji.

Jeżeli chcesz podarować prezent, który – oprócz pięknej dekoracji – stanie się też okazją do celebrowania radości tworzenia oraz będzie atrakcyjną formą odpoczynku i rozrywki, wybierz zestaw do samodzielnego malowania.

Jeśli jednak zależy Ci na podkreśleniu osobistego wymiaru podarunku i zaimponowaniu bliskiej osobie artystycznymi zdolnościami, podaruj jej własnoręcznie namalowany obraz. Łatwo sobie wyobrazić, jak cenny będzie to dla niej prezent! Każdy rzut oka na płótno przypomni jej, jak wiele godzin poświęciłeś na stworzenie niespodzianki, która stanie się namacalnym symbolem Twoich serdecznych uczuć. Bo czyż w dobie nadmiernego gromadzenia przedmiotów można ofiarować komuś coś cenniejszego niż swój czas?

Pamiątka na wiele lat

Niezależnie od tego, jaką formę wręczenia obrazu wybierzesz, podarujesz bliskiej osobie piękną dekorację, która na wiele lat ozdobi wnętrze jej domu. Zamiast więc kupować ulotne przedmioty, tracące wartość po jednym sezonie, ofiaruj rodzinie lub przyjaciołom prezent od serca, który będzie cieszył ich oczy przez długi czas.

Może Ci się spodobać