Z czego składa się zestaw do malowania po numerach?

wrzesień 12, 2020
zestaw do malowania po numerach

Zestawy do malowania po numerach są wyjątkową okazją do stworzenia prawdziwego obrazu. Nie musisz umieć malować, wystarczy trochę precyzji i zaangażowania, a dzieło sztuki stworzone własnoręcznie będzie przyjemną niespodzianką dla siebie samego oraz bliskich.

Nie musisz dłużej się zastanawiać, gdyż zestaw zawiera wszystko, co niezbędne do namalowania obrazu własnoręcznie. A do tego jest zapakowany do wygodnego, ładnie prezentującego się pudełka z uchwytem.

W srodku znajdziesz:

PODOBRAZIE

Profesjonalne podobrazie bawełniane na ramie drewnianej, ze szkicem obrazu i odpowiednimi numerami, przygotowane do malowania.

numerki podobrazie bawełniane rama obrazu

Podobrazie zostało wykonane ze 100% bawełnianego płótna profesjonalnego.
Jest gruntowane i idealnie dopasowane do technik akrylowych.

 FARBY

Wysokiej jakości farby akrylowe są wyprodukowane z nietoksycznych materiałów ekologicznych. Ilość kolorów w zestawie zależy od poziomu trudności obrazu.

farby akrylowe1 farby akrylowe 2 farby akrylowe 3

Farby akrylowe znajdują się w szczelnie zamkniętych pojemnikach. Nie mają zapachu. Farby oznaczone są numerkami odpowiednio do ponumerowanych sektorów. Łatwo się nakładaja na płótno, szybko schną, są odporne na warunki atmosferyczne, nie żółkną.

PĘDZLE

pędzle

Pędzle nylonowe, dopasowane do technik akrylowych. Charakteryzują się zdolnością do zatrzymywania koloru i wody. Są one elastyczne, wytrzymałe i ekonomiczne.

W zestawie jest też schemat, instrukcja oraz haczyki do zawieszenia obrazu na ścianie. Dodatkowo potrzebne są tylko pojemnik z wodą oraz serwetka do suszenia pędzli.

Po zakończeniu obrazu, można go oprawić ramą drewnianą. Obraz można też zostawić bez ramy, wystarczy pomalować farbami boki podobrazia,  po czym umieścić go w odpowiednim miejcu jako element dekoracji wnetrz.

Może Ci się spodobać