Obrazy po numerach – gotowe realizacje

listopad 6, 2020

Dalej sie zastanawiasz czy warto zaczynac przygodę z malowanie po numerach? Czy to nie jest za trudne i czy na pewno obraz się uda? Wystarczy spróbować! Malowanie po numerach z Artimento jest niezwykle proste, a daje dużo radości, wyciszenia oraz satysfakcji.

Malowanie po numerach to początek niezwykłej podróży

Puść ulubioną muzykę, zaparz gorącą herbatę i otwórz kartonik z zestawem Artimento. Weź do ręki pędzel i rozpocznij ekscytującą przygodę ze sztuką. Poczuj, jak ogarniają Cię spokój i radość podczas malowania własnego obrazu. Po skończeniu pracy, opraw swoje dzieło w piękną ramę i zawieś z dumą na ścianie. A teraz ciesz się nowym, własnoręcznie namalowanym obrazem w swoim mieszkaniu.

Malowanie obrazów – doskonały sposób na relaks

Malowanie farbą akrylową na płótnie jest początkiem niezwykłej podróży w głąb siebie, podczas której odkryjesz nieznane Ci dotąd pokłady relaksu i kreatywnej energii. Malowanie po numerach, podobnie jak arteterapia, pozwala na wyciszenie i uwalnia od stresu poprzez oczyszczający akt tworzenia. Malowanie wpływa na rozwój wyobraźni i daje poczucie niesamowitej satysfakcji z własnoręcznie stworzonego dzieła. Twoje poczucie własnej wartości wzmocni się, a przypływ endorfin i entuzjazmu zachęci Cię do zdobywania kolejnych osiągnięć.

Idealny prezent

Malowanie obrazów po numerach to jednak nie tylko sposób na relaks i upiększenie domu, ale także świetny pomysł na prezent dla mamy, siostry czy przyjaciółki. Zestaw Artimento zawiera wszystko, czego potrzeba, by poczuć niezwykłą magię tworzenia. Dlatego doskonale sprawdzi się w roli świątecznego upominku. Prezent możesz przygotować na 2 sposoby – dać w prezencie zestaw do malowania po numerach lub namalować własnoręcznie obraz i podarować go razem z cząstką swojej duszy.

Zobacz gotowe realizacje Artimento stworzone przez nasze zdolne artystki i dołącz do ich grona!

Może Ci się spodobać