Malowanie po numerach – dla kogo?

czerwiec 13, 2019

Ukochana, przyjaciel, mama to tylko kilka przykładów osób, które ucieszą się z upominku, jakim jest obraz do malowania po numerach Artimento. Czy wiesz, kogo jeszcze możesz nim obdarować?

(Nie) tylko dla artystycznej duszy

Obraz do malowania po numerach z pewnością ucieszy osobę o zmyśle twórczym, która jednak nie ma odwagi rozpocząć przygody z malarstwem lub nie posiada środków niezbędnych do zapisania się na kurs rysunku. Wizja samodzielnego namalowania obrazu zachwyci także miłośnika DIY oraz wielbiciela niestandardowych form dekoracji wnętrz. Zestaw z podobraziem spodoba się też osobie, która dysponuje dużą ilością wolnego czasu po przejściu na emeryturę lub narzeka na nudę w długie, zimowe wieczory. Z kolei latem prezent w postaci obrazu Artimento może pomóc spełnić marzenie miłośnika sztuki o malowaniu w plenerze.

Pomysł na chwilę relaksu

Nie trzeba jednak wcale być wielbicielem malarstwa, by czerpać radość z malowania po numerach. Ta forma spędzania czasu zapewni zestresowanym osobom chwilę wyciszenia po ciężkim dniu pracy. Odpowiednie dobieranie kolorów i wypełnianie nimi kolejnych przestrzeni obrazu pozwoli skutecznie odprężyć się po rozmowie z trudnym klientem lub złapać oddech po zakończeniu skomplikowanego projektu. Jeżeli więc Twój kolega z pracy ma trudności z odnalezieniem wewnętrznej równowagi, podaruj mu zestaw do malowania, aby zapewnić mu długie godziny medytacji w inspirującym świecie sztuki.

Maluj zespołowo

Malowanie po numerach to także świetny pomysł na nietypową formę wspólnego spędzania czasu dla par, rodzin z dziećmi czy przyjaciół. Zespołowa praca nad tworzeniem obrazu pomaga zacieśniać relacje i uczy sztuki kompromisu. Jeżeli więc chcesz zgłębić jej tajniki, rozważ ofiarowanie swoim bliskim obrazu do wspólnego malowania.

Podaruj niezapomniane chwile

Malowanie po numerach to nie tylko oryginalny upominek, ale także wygoda i oszczędność czasu, którego nie musisz już przeznaczać na chodzenie po sklepach w poszukiwaniu prezentu. Jeśli więc pragniesz ofiarować rodzinie lub przyjaciołom wspaniałe chwile twórczej aktywności, usiądź wygodnie w fotelu, złóż zamówienie i ciesz się radością bliskich z udanej niespodzianki.

Może Ci się spodobać